Zx 850 M25744 Adidas AM25744

Zx 850 M25744 (AM25744) od Hudy.cz

Zx 850 M25744

Adidas
Cena od 1790 Kč
Velikosti :
  • 9 ·
  • 9,5 ·
  • 10 ·
  • 11 ·
  • 12

Koupit

Model ZX 850 je moderní interpretací pouliční klasiky a vylepšuje tradiční model ZX 800. Tento nový model představuje směsici osvědčených a vyzkoušených technologií i přímočarého stylu, který uspokojí profesionální i příležitostné sportovce.
Model ZX 850 v sobě spojuje to nejlepší ze svých soukmenovců a využívá důmyslnou kombinaci šněrování, stejně jako konstrukci ze síťoviny a syntetického semiše, díky čemuž je bota lehká a prodyšná.
Tato řada měla vnést na trh nový svěží styl, avšak díky svým jemným akcentům podél postranního dílu a 3 proužků či rozšířenému opatku se tento model stal pro milovníky produktů od společnosti adidas něčím úplně novým. Původní model ZX 800 šokoval jen o několik měsíců později, když skupina London Posse upevnila své pouliční renomé tím, že na zadní straně svého alba ‘London Posse’ 7” všichni její členové zapózovali v modelu ZX 800 – skutečném zakladateli kultury moderních britských tenisek.
Kombinace akčnosti a krásy stanovila nový standard výkonnostní obuvi a s organickými křivkami této řady se lze na ulicích setkat dodnes. Model ZX850 je nejen poklonou skutečnému průkopníkovi, ale představuje také rozhodující okamžik, kdy řada ZX ukázala, kudy kráčet dál.

Přestože si tato pánská obuv vzala něco z retro stylů, je navržena pro moderní komfort a představuje svou novou verzi se svěžím designem plným barev. Svršek efektivně kombinuje síťovinu a semiš a odpružení z EVA vám zajistí pohodlný krok.
- Svršek z otevřené síťoviny se semišovým krytím.
- Prodyšná podšívka ze síťoviny.
- Mezipodešev z EVA poskytuje lehké odpružení.
- Zpevňující prvek z termoplastického polyuretanu stabilizuje nohu od středu chodidla až po patu.
- Lisovaná podešev z EVA.

Diskuze a zkušenosti se produktem Zx 850 M25744 od Adidas v komentářích.