UNDER ARMOUR UA HG PRINT ARMOUR CAPRI 1310667714

UNDER ARMOUR UA HG PRINT ARMOUR CAPRI (1310667714) od Hudy.cz

UNDER ARMOUR UA HG PRINT ARMOUR CAPRI

Under Armour
Cena od 850 Kč
Velikosti :
  • XS ·
  • S ·
  • M

Koupit

Dámské 3/4 kompresní legíny z originálního materiálu HeatGear jsou vhodné pro veškeré sportovní aktivity. Komprese Vám pomůže snížit opotřebovanost svalů a urychluje regeneraci. Použité technologie odvádí vlhkost a zabraňují vzniku zápachu. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. Maximální pohodlí zajišťují použité technologie a ploché švy. Střih legín s vysokým pasem umožňuje bezproblémový pohyb při veškerých aktivitách. Výrazný vzhlední díky digitálnímu potisku, logo s nápisy Under Armour po otočení gumy v pase.

Technologie:
Moisture Transport Systém – Speciální technologie, která odvádí pot od Vašeho těla na povrch. Oděvy díky tomu lépe vysychají a udrží sportovce v suchu.
Anti-Odor – Materiály upravené touto technologií udržují svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobujících zápach.
HeatGear® – Jedinečný vysoce prodyšný materiál, odvádějící pot super rychle. Udržuje Vás sušší, lehčí a chladnější než kdy předtím. Oděvy z tohoto materiálu jsou navrženy pro teploty mezi +23°C až +37°C.
4-Way Stretch – Konstrukce oděvů s touto technologií umožňuje roztahování materiálu ve všech čtyřech směrech. Oděvy s touto technologií podporují Vaši plnou pohyblivost a skvěle odvádí vlhkost a vysychají.
Flatlock Seams – Ploché švy pro komfort Vaší pokožky. Díky konstrukci švů ležících naplocho na Vaší kůži, nedochází ke tření a odírání pokožky během výkonu.
Compression – KOMPRESE TĚ POSÍLÍ – Ultra-těsný střih, Vaše „druhá kůže“ – udrží Vaše svaly čerstvé a pomůže zrychlit Vaše zotavování.

Materiál: 87% polyester, 13% elastan.

Diskuze a zkušenosti se produktem UNDER ARMOUR UA HG PRINT ARMOUR CAPRI od Under Armour v komentářích.