UNDER ARMOUR UA HG ARM SHORTY METALLIC WB 1311088019

UNDER ARMOUR UA HG ARM SHORTY METALLIC WB (1311088019) od Hudy.cz

UNDER ARMOUR UA HG ARM SHORTY METALLIC WB

Under Armour
Cena od 550 Kč
Velikosti :
  • XS ·
  • S ·
  • M

Koupit

Dámské kompresní šortky v třípalcové délce z originálního materiálu HeatGear Vás udrží v suchu při všech tréninkových aktivitách. Komprese Vám pomůže snížit únavu svalů a urychluje regeneraci. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. Použitý materiál odvádí vlhkost a zabraňuje vzniku zápachu. Ploché švy a použité technologie zajišťují maximální pohodlí. Poutavý design s metalickým logem Under Armour a nápisem v pase.

Technologie:
Moisture Transport Systém – Speciální technologie, která odvádí pot od Vašeho těla na povrch. Oděvy díky tomu lépe vysychají a udrží sportovce v suchu.
Anti-Odor – Materiály upravené touto technologií udržují svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobujících zápach.
HeatGear® – Jedinečný vysoce prodyšný materiál, odvádějící pot super rychle. Udržuje Vás sušší, lehčí a chladnější než kdy předtím. Oděvy z tohoto materiálu jsou navrženy pro teploty mezi +23°C až +37°C.
4-Way Stretch – Konstrukce oděvů s touto technologií umožňuje roztahování materiálu ve všech čtyřech směrech. Oděvy s touto technologií podporují Vaši plnou pohyblivost a skvěle odvádí vlhkost a vysychají.
Flatlock Seams – Ploché švy pro komfort Vaší pokožky. Díky konstrukci švů ležících naplocho na Vaší kůži, nedochází ke tření a odírání pokožky během výkonu.
Compression – KOMPRESE TĚ POSÍLÍ – Ultra-těsný střih, Vaše „druhá kůže“ – udrží Vaše svaly čerstvé a pomůže zrychlit Vaše zotavování.

Materiál: 87% polyester, 13% elastan.

Diskuze a zkušenosti se produktem UNDER ARMOUR UA HG ARM SHORTY METALLIC WB od Under Armour v komentářích.