UNDER ARMOUR THREADBORNE GRPH MUSCLE TANK 1311261409

UNDER ARMOUR THREADBORNE GRPH MUSCLE TANK (1311261409) od Hudy.cz

UNDER ARMOUR THREADBORNE GRPH MUSCLE TANK

Under Armour
Cena od 590 Kč
Velikosti :
  • S ·
  • M ·
  • L

Koupit

Pánské tílko volného střihu z unikátního materiálu Threadborne Siro, který je nesmírně lehký, rychle vysychá, velice příjemný na omak a vysoce elastický bez použití elastomerů. MTS technologie podporuje účinné odvádění vlhkosti na povrch materiálu a tím rychleji vysychá. Díky technologii anti-odor zabraňující růstu bakterií, způsobující zápach, zůstanete déle svěží. Elegantní vzhled s logem a grafikou Under Armour.

Technologie:
Moisture Transport Systém – Speciální technologie, která odvádí pot od Vašeho těla na povrch. Oděvy díky tomu lépe vysychají a udrží sportovce v suchu.
Anti-Odor – Materiály upravené touto technologií udržují svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobujících zápach.
Loose – VOLNÝ STŘIH PRO EXTRA POHODLÍ. Volný střih pro větší rozsah pohybu a maximální pohodlí.
Threadborne SIRO – Unikátní materiál SIRO z rodiny ThreadBorne. Materál je navržený pro přizpůsobení tvému pohybu – vysoká úroveň elasticity a zotavení bez použití elastomeru jako je například Elastan. Oděvy z tohoto materiálu jsou nesmírně lehké, rychle suché, nelepí se, a to vše s příjemným pocitem z materiálu.

Materiál: 100% polyester.

Diskuze a zkušenosti se produktem UNDER ARMOUR THREADBORNE GRPH MUSCLE TANK od Under Armour v komentářích.