UNDER ARMOUR THREADBORNE FITTED 1/4 ZIP 1290270001

UNDER ARMOUR THREADBORNE FITTED 1/4 ZIP (1290270001) od Hudy.cz

UNDER ARMOUR THREADBORNE FITTED 1/4 ZIP

Under Armour
Cena od 890 Kč
Velikosti :
  • M ·
  • L ·
  • XL

Koupit

Funkční pánská mikina rozepínací na čtvrt zip. Unikátní nový materiál ThreadBorne je lehký, rychle suchý a velmi příjemný na omak. Technologie anti-odor zabraňuje pachu způsobenému množením bakterií. Poutavý vzhled mikiny s melanž povrchem a logem Under Armour.

Technologie:
Moisture Transport Systém – Speciální technologie, která odvádí pot od Vašeho těla na povrch. Oděvy díky tomu lépe vysychají a udrží sportovce v suchu.
Anti-Odor – Materiály upravené touto technologií udržují svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobujících zápach.
HeatGear® – Jedinečný vysoce prodyšný materiál, odvádějící pot super rychle. Udržuje Vás sušší, lehčí a chladnější než kdy předtím. Oděvy z tohoto materiálu jsou navrženy pro teploty mezi +23°C až +37°C.
Fitted – PŘILÉHAVÉ, BEZ EFEKTU STAŽENÍ. Těsný střih pro moderní vzhled bez efektu komprese.
Threadborne SIRO – Unikátní materiál SIRO z rodiny ThreadBorne. Materál je navržený pro přizpůsobení tvému pohybu – vysoká úroveň elasticity a zotavení bez použití elastomeru jako je například Elastan. Oděvy z tohoto materiálu jsou nesmírně lehké, rychle suché, nelepí se, a to vše s příjemným pocitem z materiálu.

Materiál: 100% polyester.

Diskuze a zkušenosti se produktem UNDER ARMOUR THREADBORNE FITTED 1/4 ZIP od Under Armour v komentářích.