UNDER ARMOUR PERPETUAL FITTED SS 1306385001

UNDER ARMOUR PERPETUAL FITTED SS (1306385001) od Hudy.cz

UNDER ARMOUR PERPETUAL FITTED SS

Under Armour
Cena od 1390 Kč
Velikosti :
  • L ·
  • XL

Koupit

Pánské triko s krátkým rukávem ve fitted střihu z příjemného materiálu vhodné pro veškeré sportovní aktivity. Použitý materiál odvádí vlhkost a zabraňuje vzniku zápachu. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. Extrémně jemný, lehký a vzdušný materiál pro maximální pohodlí. Raglánový rukáv pro maximální flexibilitu. Metalická grafika s logem Under Armour na hrudi.

Technologie:
Moisture Transport Systém – Speciální technologie, která odvádí pot od Vašeho těla na povrch. Oděvy díky tomu lépe vysychají a udrží sportovce v suchu.
Anti-Odor – Materiály upravené touto technologií udržují svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobujících zápach.
HeatGear® – Jedinečný vysoce prodyšný materiál, odvádějící pot super rychle. Udržuje Vás sušší, lehčí a chladnější než kdy předtím. Oděvy z tohoto materiálu jsou navrženy pro teploty mezi +23°C až +37°C.
4-Way Stretch – Konstrukce oděvů s touto technologií umožňuje roztahování materiálu ve všech čtyřech směrech. Oděvy s touto technologií podporují Vaši plnou pohyblivost a skvěle odvádí vlhkost a vysychají.
Fitted – PŘILÉHAVÉ, BEZ EFEKTU STAŽENÍ. Těsný střih pro moderní vzhled bez efektu komprese.

Diskuze a zkušenosti se produktem UNDER ARMOUR PERPETUAL FITTED SS od Under Armour v komentářích.