Supernova Sequence 6 W Adidas Q21473

Supernova Sequence 6 W (Q21473) od Hudy.cz

Supernova Sequence 6 W

Adidas
Cena od 2290 Kč
Velikosti :
  • 4,5 ·
  • 5 ·
  • 5,5 ·
  • 6 ·
  • 6,5 ·
  • 7 ·
  • 7,5

Koupit

Dámská obuv adidas.

Tato dámská běžecká obuv se vrací se stejnou stabilitou, je však elegantnější, lehčí a flexibilnější. Boty jsou vybaveny odpružením ADIPRENE®+ v přední části boty pro zmírnění došlapu, technologií TORSION® SYSTEM ve střední části boty pro vyšší pevnost a odolnou podešví ze speciální pryže Continental™.

Hmotnost: 272 g (velikost UK 5,5).
Technologie Formotion® se přizpůsobí povrchu a poskytne vám ten nejměkčí a nejpohodlnější běh.
Svršek ze síťoviny pro maximální prodyšnost, zpevňující prvky ze syntetického materiálu, technologie ADIPRENE®+ poskytuje pružnost a zvyšuje efektivitu odrazu v přední části boty.
Konstrukce GEOFIT™ kopíruje anatomii nohy a poskytuje odpovídající komfort, TORSION® SYSTEM zpevňuje střední část chodidla, systém PRO-MODERATOR™ zaručuje správný nášlap.
Odpružení paty ADIPRENE® pro extra měkký došlap.
Podešev ADIWEAR™ je vysoce odolná proti opotřebení, speciální pryž Continental™ pro optimální přilnavost i za vlhkého počasí.

ADIPRENE®
Materiál ADIPRENE®, který absorbuje otřesy, skvěle pruží a chrání patu při doskocích.
ADIWEAR™
ADIWEAR™ je extrémně odolná a nebarvící guma ve strategických částech podešvi sportovní obuvi adidas.
ADIPRENE®+
Pevné odpružení chrání špičku a umožňuje aktivní a dynamický odraz.
CONTINENTAL
Nová pryž CONTINENTAL poskytuje lepší trakci na nerovném povrchu av mokrých podmínkách. Ve srovnání s konkurencí je pryž CONTINENTAL lídrem v trakci a lepší přilnavosti v mokrých podmínkách s vylepšenou funkčností do každého počasí a v jakémkoliv terénu. Pryž CONTINENTAL je zapracována do různých částí podešvi v závislosti od typu běžecké boty.
PRO-MODERATOR™
PRO-MODERATOR™ je lehký, vysoce pevný a odolný komponent mezipodešve a snižuje riziko přetížení klenby.
FORMOTION®
Technologie rozdvojené paty FORMOTION® Road umožňuje volný pohyb a přizpůsobí se individuálnímu běžeckému stylu. S technologií FORMOTION® bude váš běžecký zážitek měkčí, vyrovnaný a přirozený. Technologie rozdvojené paty FORMOTION® Road umožňuje volný pohyb a přizpůsobí se individuálnímu běžeckému stylu. S technologií FORMOTION® bude váš běžecký zážitek měkčí, vyrovnaný a přirozený. FORMOTION® Trail je navržen speciálně pro běh na vaší oblíbené trailové trase v drsném terénu. Poskytuje úžasnou kontrolu a dokonale se přizpůsobí terénu. FORMOTION® Road je specificky navržen pro hladký povrch a asfalt. Umožňuje přirozenější došlap a přenos váhy přes chodidlo.
GEOFIT™
GEOFIT™ zvyšuje pohodlí výztuží umístěnou s ohledem na anatomii nohy. Dokonale vám sednou a pocítíte větší pohodlí, pevnost a stabilitu.
TORSION® SYSTEM
Lehká podpora klenby umožňuje nezávislý pohyb špičky a paty pro lepší přizpůsobení se povrchu a stabilitu. TORSION® SYSTEM umožňuje jedinečný přechod z paty na špičku jak u dámské, tak u pánské obuvi.

Diskuze a zkušenosti se produktem Supernova Sequence 6 W od Adidas v komentářích.